
-
Fu
2024-12-17 14:28
たのしかったです!🤗💗

-
Risa
2024-12-17 13:41
いつも明るく優しくレッスンを進めてくれます。

-
Eri
2024-12-16 20:28
時間を過ぎてもキリのいいところまでしっかり笑顔で進めてくれました、ありがとうございました。

-
nekotyan
2024-12-16 15:30
ありがとうございました。また次会いましょう。

-
Nomin-Erdene
2024-12-13 19:30
Үнэхээр хөгжилтэй, ойлгохгүй байсан зүйлийг үнэхээр сайн тайлбарлаж өгдөг, хичээлээ ойлгомжтой заадаг, гоё ааштай, хөөрхөн багш байлаа.

-
suzu
2024-12-10 15:03
いつも楽しいです。レッスンしてくれてありがとうございます♬

-
Fu
2024-12-10 14:29
きょうもたのしかったです!🤗

-
Kana
2024-12-09 13:59
楽しかったです

-
Yuri
2024-12-07 15:26
Thank you so much for this lesson!! See you next class!!
Have a nice day!!

-
Junko
2024-12-07 12:57
笑顔を絶やさず聞いてくれたので、こちらも楽しくレッスンできました。