
-
hu
2026-06-06 19:56
good

-
CiCi
2026-06-05 20:58
还行😁

-
Momoka
2026-06-03 17:27
間違えを直してくれた!

-
Emily
2026-05-30 18:26
very good×1000000000000000000❤

-
Xel
2026-05-21 09:27
还会再约的老师

-
Deegii
2026-05-20 10:27
Мик нь салж нийлээд байгаа юм шиг зарим үг нь сонсогдохгүй байлаа. Тэгэхдээ сайн багш байна

-
pho
2026-05-14 08:31
English Phonetics 受講
テンポよく進めてもらえました。

-
Penny
2026-05-07 12:22
挺好的

-
Kevin
2026-05-07 11:26
超级超级超级超级超级超级超级超级超级超级超级超级超级超级超级超级超级超级超级超级超级超级超级超级超级超级超级超级超级超级超级超级超级超级超级超级超级超级超级超级超级超级超级超级超级超级超级超级超级超级好好好好好好

-
htmktn
2026-04-11 08:29
久しぶりにAIGC英会話を受講。先生の質問になかなか答えられず、自分の力不足を痛感しましたが、その都度正しい言い方を教えていただき、ありがとうございました!いつもありがとうございます。